Logo SKOB Slaný foto01.jpg

SPORTOVNÍ KLUB
ORIENTAČNÍHO BĚHU

KALENDÁŘ

< Prosinec 2018
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
 

VYHLEDÁVÁNÍ

07.04.2018

* Velikonoce ve skalách

 Jak už se stalo lety zvykem, strávila velká část našeho klubu prodloužený velikonoční víkend účastí na vícedenních závodech, které letos již po 20. pořádal pražský klub Kotlářka.

Běhalo se ve skalách v lesích v okolí Nedamova a Jestřebí u České Lípy. Ubytovaní jsme byli opět v Rekreačním středisku Aero Holany. Počasí bylo příjemné, svítilo sluníčko a bylo teplo tak akorát na běhání.


 

Letos s námi jelo i hodně „nováčků“, především menších dětí s rodiči. Všichni se s náročnými terény úspěšně poprali. Stupně vítězů bralo hned několik malých závodníků – Amálka Václavíková – 1. místo v kat. D10L, v kat. HDR (děti s doprovodem rodičů) se z celkově hodnocených 54 závodníků naši borci vešli do první desítky: 2. místo – Tomášek Zápotocký, 3. místo – Dominik Grisa, 8. místo – Anička Václavíková, 9. místo – Kryštof Hanák. Více či méně úspěšně se s množstvím skal, skalních průlezů, slezů i výlezů vypořádali i závodníci v mládežnických a dospěláckých kategoriích. Důležité je, že všichni závody doběhli, nikdo nebyl disk a kromě pár puchýřů k žádným úrazům nedošlo.

Mimo závodění došlo ve volných chvílích i na společenské hry a stmelování kolektivu, řešila se příprava blížících se závodů, vybíral se nový design klubových bund, pobavili jsme se u videí, které v loňském roce natočil Lukáš. Pro děti jsme na sobotní dopoledne připravili soutěže v ražení čipů – jedna byla na rychlost a druhá především na pozornost. U soutěží se nakonec zapotili i dospěláci. Třešničkou na dortu byl sobotní noční orienťák v areálu ubytování, který pro všechny ubytované opět připravil Honza Hanák a některým závodníkům opravdu pořádně zamotal hlavy.

Děkujeme všem za účast a bezva náladu a zase někdy na viděnou. Poděkování patří i městu Slaný za jeho finanční podporu našeho klubu.


Pár fotek od Heleny, Zdeňka a Ireny pro připomenutí společně strávených chvil a někdy zase na viděnou J


POZVÁNKA

Slánské běhy
Slaný – sobota 8.12.2018
POZOR – změna trasy

SPONZOŘI

Činnost organizace je finančně podporována

slaný linet

ODKAZY

2013 - 2014 © SKOB Slaný | kontakt