Logo SKOB Slaný foto01.jpg

SPORTOVNÍ KLUB
ORIENTAČNÍHO BĚHU

KALENDÁŘ

< Srpen 2018 >
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
< Září 2018 >
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
< Říjen 2018 >
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
< Listopad 2018 >
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
 
< Prosinec 2018
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
 

VYHLEDÁVÁNÍ

* Přehled závodů pro rok 2014

 


 

tabulka ke stažení v excelu

 

Datum

Den

Pořádající

oddíl

Typ závodu Místo konání

Termín

přihlášek

Poznámka
  • JARO
22.3. SO ROU klasika 1. OŽ Libotenice 16.3. web závodu
29.3. SO FSP noční přebor Praha - Nebušice 24.3. web závodu
30.3. NE FSP krátká 2. OŽ Praha - Nebušice

24.3.

web závodu
5.4. SO VPM štafety přebor Plzeň

30.3. 

web závodu
5.4. SO odpo VPM sprint veřejný závod Plzeň 30.3.  web závodu
6.4 NE VPM klasika 3. OŽ Tymákov 30.3. web závodu
12.4. SO VSP sprint 4. OŽ přebor ZŠ Campanus Praha 4 6.4. web závodu
13.4. NE TAP krátká 5. OŽ Jevany 7.4. web závodu 
18.-20.4. PA-NE DKP  vícedenní Velikonoce Podolí-Kvítkov, Kozly 2.3.

web závodu

ubytování zajištěno

v RS Aero Holany

26.4. SO PGP krátká 6. OŽ přebor Želízy 20.4. web závodu
1.5. ČT  KAM sprint 7. OŽ  Praha 11 - Háje 25.4. web závodu
10.5. SO SJH klasika 1. ŽBČ Landštejn 20.4.  web závodu
11.5. NE SJH krátká 2. ŽBČ Landštejn 20.4.  web závodu
13.5. ÚT ??? přebor škol krajské kolo Praha 4   web závodu
14.5. ST PGP  

1. PPŽ

Praha 4 - Háje   web závodu
17.5. SO TUR klasika

3. ŽBČ

Rokytá 4.5.  web závodu
18.5. NE TUR krátká

4. ŽBČ

Rokytá  4.5.  web závodu
21.5. ST VSP  

2. PPŽ

Praha 4 - Chodov   web závodu 
28.5. ST TJP  

3. PPŽ

Praha 7 - Troja   web závodu 
31.5. SO SLA+DKL krátká

8. OŽ

Janov     web závodu
31.5. SO odpo SLA+DKL sprint

veřejný závod

Janov   web závodu
1.6. NE DKL+SLA klasika

9. OŽ přebor

     
4.6. ST TAP  

4. PPŽ

Praha 8 - Ďáblice    
7.6. SO CHA klasika

5. ŽBČ

    web závodu
8.6. NE CHA krátká

6. ŽBČ

    web závodu
11.6. ST KAM  

5. PPŽ

Praha 9 - Vysočany    
18.6. ST ROZ  

6. PPŽ

Praha 6 - Suchdol    
25.6. ST DKP  

PPŽ štafety

Praha 8 - Bohnice    
  • LÉTO
4.-6.7. PA-NE LPM vícedenní

Sedmihoří 2014

 

 

web závodu

31.7.-3.8. ČT-NE AOP vícedenní

Grand Prix Silesia

Vidnava 20.6.

web závodu

6.-10.8. ST-NE STH+DOK vícedenní

Czech 5 Days O

   

web závodu

16.-17.8. SO-NE SJI vícedenní

Rumcajsovy míle

Valečov 15.7.

web závodu

zázemí a stany možno postavit u Kolářů na zahradě Brada u Jičína č.p.33

23.-24.8. SO-NE TUR vícedenní

Pěkné prázdniny

Branžež - Kost  

web závodu

  • PODZIM

6.9.

SO CHT klasika 7. ŽBČ Proseč u Skutče 18.8. web závodu

7.9.

NE CHT krátká 8. ŽBČ Proseč u Skutče  18.8. web závodu

14.9.

NE SCP krátká 1. OŽ Kozmice  7.9.  web závodu

20.9.

SO PGP klasika 2. OŽ Krňany 14.9.  web závodu

21.9.

NE PGP sprint 3. OŽ Praha Chodov  14.9.  web závodu

24.9.

ST KAM štafety

přebor - pouze žactvo

21.9. web závodu

4.10.

SO DKP klasika 4. OŽ Šemanovice 28.9. web závodu

5.10.

NE DKP krátká veřejný závod Šemanovice 28.9. web závodu

18.10.

SO KAM klasika 5. OŽ Sulice - Hlubočinka 14.10.  web závodu

19.10.

NE KAM krátká 6. OŽ Kamenice  14.10. web závodu

1.11 

SO SLA klasika 7. OŽ Mšec 26.10.  web závodu

 

Poznámky:

  • OŽ - oblastní žebříček
  • ŽBČ - žebříček B-Čechy
  • PPŽ - Pražský pohár žactva (středy odpoledne) -web závodů

Pro částečné proplácení nákladů dětem a mládeži (viz. hospodářské podmínky) je nutné:

  • registrace
  • účast na min. 50% středočeských žebříčků

Na závody se přihlašuje každý sám přes:

 

POZVÁNKA

Mistrovství oblasti ve sprintu

Slaný – sobota 21. 4. 2018

SPONZOŘI

Činnost organizace je finančně podporována

slaný linet

ODKAZY

2013 - 2014 © SKOB Slaný | kontakt