VYHLEDÁVÁNÍ

11.08.2018

* Richard vybojoval další mistrovský titul

Dnes byl na programu MS MTBO v Rakousku závod na dlouhé trati (longu).

Richard si s více jak pětiminutovým náskokem dojel pro titul dorostenecký mistr Evropy v longu.

Gratulujeme :-)

09.08.2018

* Richard je juniorským mistrem světa ve štafetách

Ve včerejším závodě na krátké trati získal náš MTBO jezdec Richard Wohanka  bronzovou medaily na Mistrovství Evropy dorostu.

Dnes Richard rozjížděl štafetový závod juniorů. Jeho štafeta si dojela pro zlato a jsou juniorskými mistry světa :-)

Velká gratulace nejen Richardovi, ale celé české výpravě, která sbírá cenné kovy v Rakousku na Mistrovství Evropy dorostu (MED) a Mistrovství světa juniorů (JMS) a dospělých (MS). Více informací je k dispozici na stránkách MTBO.

Foto z vyhlášení vítězů štafet - česká štafeta na nejvyšším stupni - Richard je vpravo.

18.07.2018

* Petr druhý na MS veteránů

Souběžně s juniorským ME v Maďarsku, kde bodoval Richard, probíhalo i Mistrovství světa veteránů v MTBO. Za náš klub se závodů zúčastnil Petr Svoboda. Ve své kategorii M50 vybojoval ve sprintu 2. místo. V dalších disciplínách se probojoval také do první desítky závodníků (krátká trať 5., závod s hromadným startem 9.). Sprinty Petrovi očividně svědčí - první místo ve sprintu vybojoval i na Mistrovství České republiky, na krátké trati se umístil na 2. místě v kategorii M50.

Petrovi gratulujeme a přejeme, ať se mu daří i v dalších závodech :-)